Kurzy na objednávku

Zaujali vás témy v tejto kategórii? Radi by ste ich ponúkli pre vašich pracovníkov, členov tímu alebo účastníkov vášho vzdelávacieho programu? Neváhajte nás kontaktovať, radi pre vás pripravíme ponuku. 

Kurzy na objednávku

 • Kurz: Ako sa brániť nepravdám a manipulácii

  Kurz Vám vieme pripraviť na objednávku pre Váš tím/ pracovisko. 

  Súčasná doba prináša viacero neželaných javov, napr. falošné správy (fake news), hoaxy, uzatváranie sa do tzv. komunikačných bublín, online útoky hejterov a trollov. Chýbajú nástroje, ako rozpoznať manipuláciu a tiež ako diagnostikovať neférové správanie. Nevieme ako argumentovať v zavádzajúco vedených diskusiách s konšpirátormi, ako „nekŕmiť trollov“, ako sa vysporiadať s online šikanovaním alebo stalkingom?

  • Dušan Ondrušek / Senior tréner a konzultant

   Dušan Ondrušek / Senior tréner a konzultant

  • Na objednávku

 • Kurz: Kritické myslenie ako životný štýl

  Kurz Vám vieme pripraviť na objednávku pre Váš tím/ pracovisko.

  Dnešný svet preplnený informáciami pripomína obrovské bludisko. Komu alebo čomu máme veriť? Ako rozlíšiť pravdu od polopravdy, úprimnosť od manipulácie? ritické myslenie je skvelým kompasom, ktorý nám pomáha nájsť si týmto bludiskom vlastnú cestu. Vďaka nemu nemusíme len pasívne pritakávať správam, ktoré sa na nás valia, ale môžeme k nim zaujať slobodnejší postoj. Skúmať ich zo všetkých strán, porovnávať s inými správami, urobiť si vlastný nezávislý úsudok.

 • Kurz: ONLINE: Improvizácia v práci lektora

  Kurz Vám vieme pripraviť na objednávku pre Váš tím/ pracovisko.

  Jak fungují základní principy improvizace, které se učí improvizační herci, v práci lektora? Zaměříme se na to, jak se dokázat uvolnit a zůstat tvořivý i v situacích, kdy ztrácíme půdu pod nohama, protože původní scénář nevyšel, když zjistíme, že nemáme materiál na klíčovou aktivitu, když nás zaskočí reakce účastníka nebo když jako lektor udělám chybu.

 • Kurz: Radikalizácia a deradikalizácia – ako postupovať

  Kurz Vám vieme pripraviť na objednávku pre Váš tím/ pracovisko. 

  V posledných rokoch si nevieme dať rady s narastajúcimi prejavmi násilia a extrémizmu u mládeže, ale aj v dospelom veku. Chystáme programy prevencie a nie vždy plne rozumieme príčinám a skúsenostiam na Slovensku aj v iných krajinách. Hrozí nám na Slovensku nový typ antiliberálneho myslenia? Hrozí nárast násilia a rozmach paramilitárnych skupín? Čo proti tomu môžeme robiť?

  • Dušan Ondrušek / Senior tréner a konzultant

   Dušan Ondrušek / Senior tréner a konzultant

  • Na objednávku

Kurzy na mieru od PDCS

Zaujal Vas niektorý z našich otvorených kurzov? Potrebujete ho "ušiť na mieru" pre Váš tím? S trénermi z PDCS si môžete dohodnúť kurzy na ktorékoľvek témy či kombinácie tém, ktorým sa v PDCS venujeme. Kurzy na vybrané témy vieme poskytnúť aj v anglickom a ruskom jazyku. Ak máte pre Vašu organizáciu alebo firmu záujem o kurz/ školenie na mieru, dajte nám vedieť. Radi si s Vami dohodneme všetky podrobnosti a pripravíme Vám cenovú ponuku.

 • Môže sa vám ozvať naša Monika?

  Ak chcete mať čerstvé informácie o našich lunchseminároch, otvorených kurzoch, konferenciách, či vzdelávacích olovrantoch, nechajte nám na vás kontakt. Sľubujeme, že vás nebudeme otravovať :).

  Prihlásiť sa na odber noviniek
 • Monika Straková - Riaditeľka kancelárie

  Monika Straková

  Riaditeľka kancelárie


  / +421 2 5292 5016