Vedenie tímu a líderstvo

Ako viesť ľudí tak, aby vaša organizácia či firma bola miestom, kde sa rozvíjate, zažívate úspech, ale nebojíte sa ani chýb? Čo by mal vedieť zvládať dobrý líder pre 21. storočie? Ako nadchnúť, motivovať, či vytvoriť prostredie “agilného tímu”? Pozrite sa sem.

Vedenie tímu a líderstvo

 • Kurz: Leadership 2.0
  140.00 €

  Môže byť aj hĺbavý introvert s nevýrazným hlasom dobrým lídrom? Vyjasníme si, ako sa posledné roky mení predstava o ideálnom lídrovi - čo je tranzičné a transformačné vedenie „followership“, transakčné a transformačné vedenie, v čom spočíva facilitatívny a situačný leadership? Čo funguje vo vedení ľudí z generácie X, generácie Y a generácie Z? Opíšeme dobré príklady efektívnej stratégie vo vedení ľudí.

  • Dušan Ondrušek / Senior tréner, konzultant

   Dušan Ondrušek / Senior tréner, konzultant

  • 03.12.2020 - 04.12.2020

 • Kurz: Dištančné riadenie a dištančný leadership

  Už pred nástupom korony sa očakávalo, že po roku 2020 bude jeden z troch pracovníkov pracovať dištančne (na diaľku). Teda, že zotrvávanie na pracovisku – v kanceláriách, na poradách, v priamom kontakte zoči – voči, so spolupracovníkmi, podriadenými, pracovnými partnermi sa nebude diať každý deň, ale len občas. Takýmto spôsobom už niekoľko rokov pracujú tisíce softvérových špecialistov, dizajnérov, konzultantov, ako aj ľudí, ktorých firmy sídlia v rôznych krajinách a kde medzinárodné tímy rozhodujú a pracujú spoločne na diaľku. Online kurz sa koná v dvoch dopoludňajších blokoch od 9:00 do 12:30 hod a účastníci pred kurzom dostanú inštrukcie k pripojeniu sa online.  

  • Dušan Ondrušek / Senior tréner, konzultant

   Dušan Ondrušek / Senior tréner, konzultant

  • Na objednávku

Kurzy na mieru od PDCS

Zaujal Vas niektorý z našich otvorených kurzov? Potrebujete ho "ušiť na mieru" pre Váš tím? S trénermi z PDCS si môžete dohodnúť kurzy na ktorékoľvek témy či kombinácie tém, ktorým sa v PDCS venujeme. Kurzy na vybrané témy vieme poskytnúť aj v anglickom a ruskom jazyku. Ak máte pre Vašu organizáciu alebo firmu záujem o kurz/ školenie na mieru, dajte nám vedieť. Radi si s Vami dohodneme všetky podrobnosti a pripravíme Vám cenovú ponuku.

 • Môže sa vám ozvať naša Monika?

  Ak chcete mať čerstvé informácie o našich lunchseminároch, otvorených kurzoch, konferenciách, či vzdelávacích olovrantoch, nechajte nám na vás kontakt. Sľubujeme, že vás nebudeme otravovať :).

  Prihlásiť sa na odber noviniek
 • Monika Straková - Office manažérka

  Monika Straková

  Office manažérka


  / +421 2 5292 5016