Tréning trénerov II.

Tréning trénerov II. nadväzuje na prvú časť tohto uceleného vzdelávacieho programu. Ak uvažujete nielen o samotných technikách a metodikách, ale zaujíma vás aj ako sa dopracovať k dizajnu, k meraniu potrieb a napokon k hodnoteniu participatívnych postupov, potom je tento vzdelávací program určený práve vám. Pomôže vám načerpať nevyhnutné teoretické vedomosti, ale najmä osvojiť a vyskúšať si plánovacie a evaluačné zručnosti v kontexte tréningov. 


 • Dátum konania

  03.12.2024 - 04.12.2024

  Čas konania

  9:00 - 17:00

 • Miesto konania

  PDCS, Štúrova 13, Bratislava, 3. poschodie

 • Cena kurzu

  270.00€
  Zlavy na kurzy

Tréning trénerov II.

Počas vzdelávacieho programu si ukážeme a precvičíme:

 • ako merať potreby pre prípravu dizajnu vlastného tréningu, či výcvikového projektu, 
 • ako zvládať problematické situácie a prácu s náročnými účastníkmi počas tréningu, 
 • ako efektívne realizovať formatívnu a sumatívnu evaluáciu jednotlivých častí, ako aj celého tréningového programu, ako vyhodnocovať efektívnosť vami zvolených postupov pre špecifickú skupinu, 
 • ako sa starať o profesionálny rast trénerov, ich supervíziu a skvalitňovacie celej sady vzdelávacieho programu a ako využiť možnosti implementácie výcvikových ziskov v praxi a evaluácii tréningov,  
 • ako zakomponovať do vlastnej práce nové trendy v poskytovaní vzdelávania (blended learning, dištančné tréningové vzdelávanie a on-line tréningy, učenie sa praxou a facilitatívne učenie).

Konkrétny program vzdelávania bude prispôsobený skúsenostiam a potrebám účastníkov. Vo vzdelávacom programe budú využité diskusné metódy, experienciálne postupy, simulácie rôznych situácií, hranie rolí a supervízia. Teoretické vedomosti účastníci získajú aj prostredníctvom písomných materiálov k tréningu, video ukážkami a krátkymi prezentáciami.

Účastníci vzdelávania získajú certifikát (v PDF), elektronické materiály k téme (vo formáte PDF), ako aj písomné materiály k cvičeniam a zoznam odporúčanej literatúry.


Kto vás kurzom prevedie?

Zúčastnili ste sa kurzu?

Máme pre vás pripravené materiály na stiahnutie. Stačí zadať heslo a získate prístup k všetkým materiálom, ktoré sme pre vás pripravili.

Súvisiace články

 • Môže sa vám ozvať naša Monika?

  Ak chcete mať čerstvé informácie o našich lunchseminároch, otvorených kurzoch, konferenciách, či vzdelávacích olovrantoch, nechajte nám na vás kontakt. Sľubujeme, že vás nebudeme otravovať :).

  Prihlásiť sa na odber noviniek
 • Monika Straková - Riaditeľka kancelárie

  Monika Straková

  Riaditeľka kancelárie


  / +421 2 5292 5016