Tréning trénerov I. - Participatívne postupy vo vzdelávaní dospelých

Ak občas učíte dospelých a chcete lepšie používať participatívne metódy, potom je tento vzdelávací program určený práve vám. Pomôže vám načerpať nevyhnutné teoretické vedomosti, ale najmä osvojiť a vyskúšať si tréningové zručnosti. Vzdelávací program je akreditovaný pod názvom Participatívne postupy vo vzdelávaní dospelých, rozhodnutie č. 1289/2016/9/1. Účastník získa osvedčenie po absolvovaní oboch častí kurzu (Tréning trénerov I. a II.) v rozsahu 32 hodín.


 • Dátum konania

  Jar 2021

 • Miesto konania

  PDCS, Štúrova 13, Bratislava, 3. poschodie

 • Cena kurzu

  200.00€
  Zlavy na kurzy

Tréning trénerov I. - Participatívne postupy vo vzdelávaní dospelých

Naučíte sa využívať rôznorodé metódy tréningu, pracovať so skupinovou dynamikou či zvládať náročné situácie v skupine. Zlepšíte si komunikačné zručnosti potrebné pre vystupovanie pred ľuďmi, zdokonalíte sa v príprave tréningového programu a jeho hodnotenia a čo je najdôležitejšie, prostredníctvom hrania rolí a simulovania reálnych situácií máte možnosť prakticky si precvičiť novonadobudnuté zručnosti.

Počas vzdelávacieho programu si ukážeme a precvičíme:

 • odovzdávanie vedomostí prostredníctvom netradičných metód,
 • prípravu dizajnu vlastného tréningu či výcvikového projektu,
 • ako efektívne pracovať a komunikovať so skupinou v náročných situáciách,
 • ako pripraviť výcvikové projekty a supervízovať profesionálny rozvoj trénerov, 
 • možnosti implementácie výcvikových ziskov v praxi a evaluácie  tréningov,
 • ako využívať dištančne vzdelávanie  a ako je možné experimentovať s rôznymi formami tréningov (tréningová kaviareň, peripatetické tréningy atď.),
 • vyskúšate si prípravu vlastných tréningov, ich ukážky odprezentujete a získate priamu spätnú väzbu. 

Vzdelávací program bude prispôsobený skúsenostiam a potrebám účastníkov. Vo vzdelávacom programe budú využité diskusné metódy, experienciálne postupy, simulácie rôznych situácií, hranie rolí a supervízia. Teoretické vedomosti účastníci získajú aj prostredníctvom písomných materiálov k tréningu, videa s ukážkami či prostredníctvom krátkych prezentácií. 

Účastníci vzdelávania získajú osvedčenie (po absolvovaní oboch častí vzdelávania Tréning trénerov I. a Tréning trénerov II. v rozsahu 4 dní), elektronické materiály k téme (vo formáte PDF), ako aj písomné materiály k cvičeniam a zoznam odporúčanej literatúry.


Kto vás kurzom prevedie?

Zúčastnili ste sa kurzu?

Máme pre vás pripravené materiály na stiahnutie. Stačí zadať heslo a získate prístup k všetkým materiálom, ktoré sme pre vás pripravili.

Súvisiace články

 • Môže sa vám ozvať naša Monika?

  Ak chcete mať čerstvé informácie o našich lunchseminároch, otvorených kurzoch, konferenciách, či vzdelávacích olovrantoch, nechajte nám na vás kontakt. Sľubujeme, že vás nebudeme otravovať :).

  Prihlásiť sa na odber noviniek
 • Monika Straková - Office manažérka

  Monika Straková

  Office manažérka


  / +421 2 5292 5016