Komunikácia v offline aj online priestore

Tieto kurzy sú o tom, ako sa pohybovať v spleti vzťahov, potrieb a správ, ktorých obsah a ciele nie vždy vieme dešifrovať. Ale aj o tom, ako si poradiť v nových konfliktoch, ako komunikovať tak, aby sme unikli nástrahám manipulácie a zároveň (ne)vedome žiadne nevytvárali.

Komunikácia v offline aj online priestore

 • Kurz: Ako vystupovať presvedčivo (prezentácia pred kamerou, mikrofónom, pred ľuďmi)

  Pozor! Z dôvodu kraranténnych opatrení presúvame konanie kurzu na termín 11.-12. jún 2020.  

  Ako udržať pozornosť publika? Ako prezentovať seba, organizáciu, produkt...? Chcete zaujať, jasne vysvetliť, o čo vám ide, presvedčiť publikum o svojich nápadoch? Bojíte sa trémy, množstva neznámych ľudí, témy, neočakávaných otázok, časového stresu, kamery, zmeny významu toho, čo hovoríte, reakcií vo vystúpení?

 • Kurz: Komunikácia v konflikte

  Pozor! Z dôvodu kraranténnych opatrení presúvame konanie kurzu na termín 16.-17. jún 2020. 

  Kurz je určený pre ľudí, ktorí sa ocitajú v náročných situáciách konfliktnej komunikácie na úrovni jednotlivcov alebo skupín, alebo potrebujú nadobudnúť zručnosti ako intervenovať vo fáze možnej eskalácie konfliktu. V kurze si vyskúšame ako prevenciou zabrániť rozvinutie konfliktu do neriešiteľnej chronickej podoby. Absolvent bude poznať efektívne postupy pri záťažovej komunikácii v osobnom a pracovnom kontexte, porozumie rôznym modelom zásahov v sporoch.

  • Dušan Ondrušek / Senior tréner, konzultant

   Dušan Ondrušek / Senior tréner, konzultant

  • 16.06.2020 - 17.06.2020

Kurzy na mieru od PDCS

Zaujal Vas niektorý z našich otvorených kurzov? Potrebujete ho "ušiť na mieru" pre Váš tím? S trénermi z PDCS si môžete dohodnúť kurzy na ktorékoľvek témy či kombinácie tém, ktorým sa v PDCS venujeme. Kurzy na vybrané témy vieme poskytnúť aj v anglickom a ruskom jazyku. Ak máte pre Vašu organizáciu alebo firmu záujem o kurz/ školenie na mieru, dajte nám vedieť. Radi si s Vami dohodneme všetky podrobnosti a pripravíme Vám cenovú ponuku.

 • Môže sa vám ozvať naša Monika?

  Ak chcete mať čerstvé informácie o našich lunchseminároch, otvorených kurzoch, konferenciách, či vzdelávacích olovrantoch, nechajte nám na vás kontakt. Sľubujeme, že vás nebudeme otravovať :).

  Prihlásiť sa na odber noviniek
 • Monika Straková - Office manažérka

  Monika Straková

  Office manažérka


  / +421 2 5292 5016