30 rokov - 30 rozhovorov. Osobnosti, ktoré sú a boli s nami.

V PDCS oslavujeme 30 rokov. Počas tejto doby sme stretli veľa ľudí, ktorí nás inšpirovali a formovali na našej ceste. Prinášame vám unikátne rozhovory, v ktorých sa odráža to, čomu veríme, čím žijeme, čo máme radi.

EVENT


Ako sme piknikovali medzi dažďovými kvapkami

A cítili sa príjemne s našimi hosťami

Tých tridsať rokov stálo za to :). PDCS tu funguje už dlho a je stále v pohybe. Ako na húsenkovej dráhe. Každý deň je iný, každý deň znamená, že nie len my učíme iných, ale my sami sa vždy učíme niečo nové. Za to vám ďakujeme. Pomáhame riešiť a transformovať konflikty a hľadať to, čo ľudí a inštitúcie posúva vpred. V sobotu sme opäť stretli takmer stovku ľudí, s ktorými sme mali možnosť spolupracovať v rôznych momentoch na našej tridsaťročnej dráhe. Piknik pri tejto príležitosti bol v Čitárni u Červeného raka. Diskutovali sme pri hudbe, chlebíčkoch, poháriku, neodstrašilo nás počasie a bolo to perfektné.... Sme vďační našim partnerom, klientom, spolupracovníkom, kolegom, ktorí nám umožnili pociťovať zmysel tohto snaženia. A tešíme sa na ďalších, ktorých my a naši nasledovníci stretnú na tejto ceste. Ďakujeme vám všetkým. 

Pozrite si video z našej oslavy... • Môže sa vám ozvať naša Monika?

  Ak chcete mať čerstvé informácie o našich lunchseminároch, otvorených kurzoch, konferenciách, či vzdelávacích olovrantoch, nechajte nám na vás kontakt. Sľubujeme, že vás nebudeme otravovať :).

  Prihlásiť sa na odber noviniek
 • Monika Straková - Riaditeľka kancelárie

  Monika Straková

  Riaditeľka kancelárie


  / +421 2 5292 5016