Zmena sa začína spolu

Zmena sa začína spolu

Naša knižka je pre všetkých ľudí, ktorí veria, že svet okolo nás možno zmeniť k lepšiemu a že sa to dá robiť zdola, menšími či väčšími krokmi a v spolupráci s inými. Že možno začať od svojho dvora a ulice, od lavičky, ktorú osadíte, či od spoločnej akcie, ktorú zorganizujete. Viac než na tradičné miestne združenia sa však zameriame na neformálne vynárajúce sa iniciatívy, ktoré často vznikajú rýchlo a spontánne a prichádzajú s potrebou zmeniť sociálny a fyzický priestor okolo seba. Zdá sa nám, že ich je čoraz viac a že v sebe nesú veľký potenciál, ak prekonajú ťažkosti detského veku.

 • Dostupné verzie

Viac o knihe

Ak sa do práce s komunitou chcete pustiť a neviete ako na to, alebo už niečo robíte a potrebujete len poradiť, táto knižka je určená práve pre vás. Napísali sme ju so snahou pomôcť pri naštartovaní a uskutočňovaní vecí. Nájdete v nej dôležité informácie aj inšpirácie - a ak hľadáte pomoc a máte pocit, že nie ste sám či sama, ste na správnom mieste.


Ako nás citovať

PAULINIOVÁ, Zora a kol. 2018. Zmena sa začína spolu. Bratislava: PDCS, 2018. 40 s. ISBN 978-80-89563-48-7.


 • Dostupné verzie

 • Môže sa vám ozvať naša Monika?

  Ak chcete mať čerstvé informácie o našich lunchseminároch, otvorených kurzoch, konferenciách, či vzdelávacích olovrantoch, nechajte nám na vás kontakt. Sľubujeme, že vás nebudeme otravovať :).

  Prihlásiť sa na odber noviniek
 • Monika Straková - Riaditeľka kancelárie

  Monika Straková

  Riaditeľka kancelárie


  / +421 2 5292 5016