Kurzy

Gamifikácia - uplatňovanie herných princípov na zvýšenie motivácie

9.00 – 17.00

Miesto konania:
PDCS, o.z.
Štúrova 13, Bratislava
Google maps

60 €

Cena zahŕňa občerstvenie
a tréningové materiály

Objednať

Máte záujem o viac informácií?
Tel: 02 / 5292 5016
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Termín konania kurzu: 4. apríl 2018.

 

 

Hrávate hry? Takmer určite áno, záleží len na tom, aké... Skúšate hravý prístup aj pri vážnych témach, či serióznej práci? 
Je to motivujúce a prináša to výsledky. Nielen jednotlivcom, ale aj organizáciám.

V tréningu Gamifikácia sa dozviete, aké herné princípy zaberajú aj v pracovnom či vzdelávacom kontexte, ako sa tvorí dizajn „gamifikovaných“ systémov a aj to, akým chybám sa pritom vyhnúť.

Po skončení tréningu budete poznať mechanické aj dynamické prvky gamifikácie, spôsob kombinovania vnútornej a vonkajšej motivácie, budete rozlišovať rôzne druhy „zábavy“ a najmä si vyskúšate zapracovať gamifikáciu do vlastného kontextu, aj na základe úspešných domácich a zahraničných príkladov.

V tréningu budú využité diskusné metódy a zážitkové postupy. Nové poznatky získate aj prostredníctvom krátkych prezentácií a videa s ukážkami. 

O uplatnení gamifikácie si prečítate aj v tomto blogu.

 

"Kurz ma veľmi obohatil, páčilo sa mi nastavenie trénera, že ho zaujímali naše otázky a podnety a reagoval na ne." Alexandra Palkovič, účastníčka kurzu Gamifikácia

 

Odkazy na ďalšie materiály pre prihlásených účastníkov tréningu:

Na získanie prístupu prosím zadajte kód, ktorý ste dostali po skončení kurzu.

TRÉNERI KURZU

 • Peter Guštafík

  Tréner, facilitátor

  tel.: +421 2 5292 5016
  mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
  životopis: Gustafik_CV_SK.pdf

  Životopis

  Ako facilitátor a tréner sa venuje vzdelávaniu v neziskových organizáciách, verejných inštitúciách a firmách v témach ako fundraising, gamifikácia, rozhodovanie na základe dát, či vyjednávanie.

  Facilitačne spoluviedol vzdelávanie pre British Council na Slovensku v troch medzinárodných programoch Intercultural Navigators, Active Citizens and Empowering European Citizens.

  Vyštudoval matematiku na Cornell University v USA, absolvoval Dlhodobé vzdelávanie konzultantov pre tretí sektor a je spoluautorom publikácií Fundraising bez hraníc, Čítanka pre pokročilé neziskové organizácie, Neziskovky a zisk, Príručka podnikania pre neziskové organizácie.