Kríza a stres ako príležitosť pre rast

Snažíme sa reagovať na aktuálnu situáciu a priniesť vám náš kurz netradične ONLINE. Kurz sa bude realizovať v dvoch častiach v termíne 17.4. a 24.4. od 9:00 do 12:30 hod. Stres alebo kríza. Téma v súčasnosti viac než aktuálna. Sú bežnou súčasťou našich životov a učíme sa, ako im predchádzať a ako s nimi bojovať. Väčšinou na stres, neúspechy, krízu nazeráme ako na niečo zlé. kríza a stres však môžu byť výnimočnou príležitosťou pre nás osobný rast. V rámci nášho online kurzu sa pozrieme na to, ako zvládať každodenný stres a krízové situácie, čo nás môže aktuálna pandémia naučiť, ako ju zvládnuť a ako si osvojiť zdravé stratégie zvládania, ktoré nám pomôžu teraz, ale aj v budúcnosti. 


 • Dátum konania

  17.04.2020 - 24.04.2020

 • Miesto konania

  Pripojenie cez online nástroj Zoom.

 • Cena kurzu

  70.00€
  Zlavy na kurzy

Kríza a stres ako príležitosť pre rast

Na kurze sa naučíte:

 • ako funguje stres, prečo je (ne)dôležitý v našom živote, ako predchádzať nespavosti, roztrieštenosti, neschopnosti zvládať každodenné úlohy v práci a súkromí,
 • prečo je kríza prirodzená súčasť našich životov,
 • ako budovať svoju odolnosť voči stresu,
 • ako nás stres a kríza môžu pozitívne v živote obohatiť a rozvíjať

Účastníci kurzu získajú certifikát, elektronické materiály k téme (vo formáte PDF) a zoznam odporúčanej literatúry.

Kurz nie je náhradou odbornej pomoci pre ľudí, ktorí prechádzajú aktuálnou traumatickou skúsenosťou a nenahrádza krízovú intervenciu. Je primárne zameraný na pochopenie stresu a krízy a na podporu zručností zvládania záťažových životných udalostí.

Ako prebieha online kurz?

Vopred vám pošleme link, cez ktorý sa dostane na online Zoom stretnutie. Potom vám, deň pred kurzom, pošleme powerpointové prezentácie, ktoré budeme prechádzať a takisto budeme posielať linky na krátke videá, ktoré si spustíte a všetci pozriete vždy v prestávkach v rovnakom čase  a potom o nich budeme spoločne (cez Zoom) diskutovať. 

Väčšinu dňa budeme diskutovať vo veľkej skupine a potom sa rozdelíme na podskupiny po 3-4 ľuďoch. Podskupiny budú paralelne diskutovať a tréner sa bude „prechádzať“ medzi diskutujúcimi miestnosťami a občas sa zapojí do diskusie podskupiny. Potom sa všetci vrátia do veľkej skupiny a v diskusii budú pokračovať.   

Takisto budeme robiť aj cvičenia (dostanete písomné inštrukcie, malé skupiny o nich diskutujú a potom sa vrátime do veľkej Zoom skupiny). Počas poldňa  budeme mať 1 až 2 menšie prestávky.

Kurz nevyžaduje osobitnú znalosť online nástrojov! Jediné, čo potrebujete, je wifi pripojenie z miesta, kde sa nachádzate a zariadenie s kamerou (počítač, tablet, mobil).


Kto vás kurzom prevedie?

Zúčastnili ste sa kurzu?

Máme pre vás pripravené materiály na stiahnutie. Stačí zadať heslo a získate prístup k všetkým materiálom, ktoré sme pre vás pripravili.

Súvisiace články

 • Spider-Man v každom z nás

  Osobnostný rozvoj

  Spider-Man v každom z nás

  Mladý Peter Parker sa po uhryznutí rádioaktívnym pavúkom stáva iným človekom. Získava nadprirodzené...

  • osobnostný rozvoj
  • otvorené kurzy
  • sebapoznanie
 • Môže sa vám ozvať naša Monika?

  Ak chcete mať čerstvé informácie o našich lunchseminároch, otvorených kurzoch, konferenciách, či vzdelávacích olovrantoch, nechajte nám na vás kontakt. Sľubujeme, že vás nebudeme otravovať :).

  Prihlásiť sa na odber noviniek
 • Monika Straková - Office manažérka

  Monika Straková

  Office manažérka


  / +421 2 5292 5016