• 1
 • 2
 • 3
 • 4

Prestreté... a do koša! O našej posadnutosti jedlom a vyhadzovaním.

Blog, 17.8.2016

Hotel niekde v Európe. Vrchol turistickej sezóny. Na raňajky prichádzajú rodiny s deťmi. Vedľa nás si sadá dvojica mladých, batoľa tróni v detskej sedačke. Vrieska a hnevá sa, tak mu rodičia dávajú chlebík do rúčky. Po pol hodine odchádzajú a na zemi ležia kusy chleba veľké ako päsť. Prichádza servírka, čisto uprace špinavý stôl, vymení obrus, prestrie čistý riad. A kusy chleba ďalej ležia pod stolom. Chcem ich zodvihnúť, ale „som mäkká“, tak len neveriacky na ne pozerám.

Viac info....

 

Lásku nik negarantuje, moc si nekúpime a smrti sa nevyhneme (Komentár ku knihe Abundant community)

Blog, 17.9.2016 

Čo sa skrýva pod pojmom "abundant communitry"? Prinášame komentáre ku knihe autorov John McKnight a Peter Block „Abundant Community“ (Berret-Koehler Publishers, Inc. 2010).

Viac info....  

Konferencia “Someone else’s problem? Visegrad Group and Europe’s migration crisis”

14.10.2016

V spolupráci s V4 partnermi sme pripravili konferenciu na tému migrácie s názvom “Someone else’s problem? Visegrad Group and Europe’s migration crisis” Konferencia sa konala 12. októbra 2016 vo Varšave. Prečítajte si blog jedného zo slovenských spíkrov - Dušana Ondruška. 

Viac info....

OTVORENÉ KURZY

 • Negociácia - efektívne postupy vyjednávania 27.-28.10.2016 140€ +


  Dušan Ondrušek
  Peter Guštafík

  Tréneri kurzu

  Posledné miesto na kurze! 

  Cieľom kurzu je pripraviť absolventov na vyjednávanie v rôznorodých kontextoch, ale aj pripraviť sa na náročné situácie vyjednávania v časovom strese a na používanie manipulácie a nekorektných postupov zo strany partnerov.

  | Objednať

  Zobraziť viac
 • Ako vystupovať presvedčivo (prezentácia pred kamerou, mikrofónom, pred ľuďmi) 3.-4.11.2016 130 € +


  Marie Stracenská

  Trénerka kurzu

  Ako udržať pozornosť publika? Ako prezentovať seba, organizáciu, produkt...? Chcete zaujať, jasne vysvetliť, o čo vám ide, presvedčiť publikum o svojich nápadoch? Bojíte sa trémy, množstva neznámych ľudí, témy, neočakávaných otázok, časového stresu, kamery, zmeny významu toho, čo hovoríte, reakcií vo vystúpení?

  | Objednať

  Zobraziť viac
 • Tréning trénerov II. (kurz je AKREDITOVANÝ Ministerstvom školstva SR) 24.-25.11.2016 200 € +


  Dušan Ondrušek

  Tréner kurzu

  Tréning trénerov II. nadväzuje na prvú časť tohto kurzu. Ak uvažujete nie len o samotných technikách a metodikách, ale zaujíma vás aj, ako sa dopracovať k dizajnu, k meraniu potrieb a napokon k hodnoteniu participatívnych postupov, potom je tento kurz určený práve Vám. Pomôže vám načerpať nevyhnutné teoretické vedomosti, ale najmä osvojiť a vyskúšať si plánovacie a evaluačné zručnosti v kontexte tréningov. Kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva SR.

  | Objednať

  Zobraziť viac
 • Leadership 2.0 19.-20.1.2017 140 € +

  Dušan Ondrušek

  Tréner kurzu

  Môže byť aj hĺbavý introvert s nevýrazným hlasom dobrým lídrom? Vyjasníme si, ako sa posledné roky mení predstava o ideálnom lídrovi - čo je tranzičné a transformačné vedenie  „followership“, transakčné a transformačné vedenie, v čom spočíva facilitatívny a situačný leadership?

  Čo funguje vo vedení ľudí z generácie X, generácie Y a generácie Z? Opíšeme dobré príklady efektívnej stratégie vo vedení ľudí. 

  | Objednať

  Zobraziť viac
 • Facilitácia - vedenie stretnutí I. 26.-27.1.2017 200 € +

  Karolína Miková
  Dušan Ondrušek

  Tréneri kurzu

  Potrebujete  vo  svojej  práci  pripravovať  a  viesť  pracovné  stretnutia  napr.  projektového  tímu,  pracovné  porady, workshopy,  či  odborné  konferencie?  Náš  kurz  vám  poskytne  vedomosti  potrebné  na  plánovanie  a prípravu efektívneho stretnutia a pomôže Vám získať zručnosti facilitovania a moderovania skupín.

  | Objednať

  Zobraziť viac

+Zobraziť všetky kurzy

 • 1

Keď sa povie PDCS, predstavím si konkrétnych ľudí, ktorí ma inšpirovali k mnohým pozitívnym veciam… Keď sa povie dobrý tréning, predstavím si PDCS.”

Patrik Krebs, Divadlo bez domova